Balıkesir Koç Ozan Bulkaz’la Yola Devam Ediyor

Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Balıkesir Büyükşehir Belediyespor sezon ortasında göreve gelen ve başarılı bir grafik yakalayan koç Ozan Bulkaz‘la sözleşme uzattı.

Ozan Bulkaz, yeni sözleşme sonrası şunları söyledi:

”Yeni sezon için Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’la anlaşmaktan dolayı çok mutluyum. Tadı damağımızda kalan güzel bir yarım sezon üstüne kulübümün benimle devam etmek istemesi beni onurlandırdı. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz olmak üzere, Kulüp Başkanımız İrfan Sarıgül ve Genel Menajerimiz Anıl Uyanık’a teşekkür ederim.”

”Önümüzdeki sezon çalışmalarına derhal başlayıp Altyapı ve A Takım’da Balıkesir’e yakışan yarışmacı takımlar hazırlarken, şehire olan sorumluluğumuz gereği çocuklara ve gençlere sporu sevdirme, spor yapma ve spor ahlakı kazandırma misyonumuzu ve duruşumuzu da önplanda tutacağız.”

”Ayrıca Altyapılar’da şehir merkeziyle kalmayıp altyapıda ilçelerimize, köylerimize kadar inip taramalar yapacağız. Balıkesir basketbol kültürü olan tesis ve salon bakımından güçlü ve bu konuda donanımlı bürokrat ve yöneticilerin olduğu güçlü bir basketbol şehri. Ben ve ekibim bu potansiyeli kullanıp, Altyapı’da ve A Takım’la en iyi yerleri zorlayacağız.”

”Yeni sezonda Balıkesirli basketbol severleri, her zaman olduğu gibi yanımızda ve tribünlerde bekliyoruz. Her iki taraf için de hayırlı olsun.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir