Dusko Ivanovic: Fenerbahçe Çok Kaliteli Bir Kadroya Sahip

Turkish Airlines Euroleague‘in 34. haftasında evinde temsilcimiz Fenerbahçe Beko‘yu konuk edecek Kızılyıldız‘da koç Dusko Ivanovic açıklamalarda bulundu.

13 Nisan Perşembe günü TSİ 20.00’de Aleksandar Nikolic Hall’da oynanacak mücadele S Sport tarafından canlı yayınlanacak.

Ivanovic, maç öncesi şunları söyledi:

”Fenerbahçe çok kaliteli bir kadroya sahip, önemli eksiklerine rağmen geçtiğimiz hafta Anadolu Efes‘i yenmeyi başardılar. Sakatlık sorunları nedeniyle maçın büyük bölümünü kısa beşle oynadılar ve çok etkili oldular. Özellikle birebirlerde ve alçak post hücumlarında çok etkili oyunculara sahipler.”

”Oyuncularımın adanmışlık seviyelerinden ve ortaya koydukları efordan dolayı son derece memnunum. Bunu sadece sonuç odaklı olarak söylemiyorum, zaten Euroleague playoff’larına kalmayı başaramadık. Eğer bunu başarsaydık, Final Four biletini almak için ciddi bir şansa sahip olurduk.”

”Gerçekten fantastik taraftarlara sahibiz, herhangi bir iddiamız olmamasına karşın satışa çıkan biletlerin hepsini tükettiler. Taraftarların desteği özellikle oyuncular için çok şey ifade ediyor, onlara her daim yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum.”

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir