Ergin Ataman Euroleague’e Meydan Okudu

Euroleague’de 8 maçlık galibiyet serisinin sona erdiği Bayern Münih maçının son hücumunda Anadolu Efes koçu Ergin Ataman faullerinin çalınmadığı gerekçesiyle sahaya girip hakemlere itiraz etmişti.

Euroleague organizasyonunun internet sitesinde yer alan açıklamada, deneyimli koça 1 maç ceza verildi. Perşembe günü iç sahada oynanacak Panathinaikos maçında takımının başında antrenör Yakup Sekizkök yönetiminde sahaya çıkacak.

Ceza sonrası Fanatik’e konuşan Ataman, ”EuroLeague tarihinde ilk kez bir koça 1 maç ceza veriliyor. Benim bir yorumum yok. Bunun sorgulanmasını spor kamuoyuna bırakıyorum. Şampiyon olacağımıza inancım bugün daha çok arttı.” dedi.

About The Author

One thought on “Ergin Ataman Euroleague’e Meydan Okudu

  1. İspanyol ve Yunan lobisinin etkisi altında yıllardır sürdürülen ligde Fenerbahçe ve Anadolu Efes gerçeği bir şekilde baskılanmaya çalışılıyor. Euroleague’e yıllardır sponsor olan ve kimse para vermezken dünyanın parasını akıtan THY görmezden geliyor. Şayet başka bir ülke sponsor olsa o ülkenin takımları inanılmaz kayırılırdı. Maalesef lobicilikte hep sınıfta kalıyoruz, emek ve para sarfedenler de heba oluyor..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir