Ergin Ataman: Herkese Eşit Davranılan Bir Maç Diliyorum

Turkish Airlines Euroleague‘in 14. haftasında deplasmanda Bayern Münih‘e konuk olacak Anadolu Efes‘te Ergin Ataman ve Bryant Dunston açıklamalarda bulundu.

Ataman açıklamasında, “Yıldız oyuncuların yeteneklerini sergileyebildikleri, izleyenlerin keyif aldığı ve herkese eşit şartlarda davranılan bir maç diliyorum. Kazanmak için daha iyi oynayan taraf olmalıyız. Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil, o güce karşı koydukları için yükselirler.” dedi.

Dunston ise yaptığı açıklamada, ”Bayern Münih’e karşı çok önemli bir maça çıkacağız. Geçtiğimiz hafta evimizde aldığımız yenilgiyi şimdi deplasmanda kazanarak telafi etmeliyiz. Bunun için de oyunu defansif olarak kontrol etmeliyiz ve hücumda topu paylaşarak, en iyi performansımızla rakibimizi alıştığı düzenden çıkarmalıyız. Bunları yapabilirsek, doğru yönde önemli bir adım atmak için büyük bir şansımız olacak.” ifadelerini kullandı.

9 Aralık Perşembe günü Audi Dome’da oynanacak olan karşılaşma TSİ 21:45’te başlayacak ve beIN Sports Haber ekranlarından naklen yayınlanacak.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir