Ergin Ataman: Taraftarlar Dışında Kimse Mutlu Değil

Turkish Airlines Euroleague‘in 22. haftasında evinde konuk ettiği Panathinaikos‘u 82-81’lik skorla geçen Anadolu Efes‘te koç Ergin Ataman açıklamalarda bulundu.

Ataman, maçtan sonra şunları söyledi:

”Tüm boş şutları kaçırdık. Son topta Adrien soktu ve maçı kazandık. Turnikeleri, şutları, hepsini kaçırdık… İyi bir basketbol değildi ama Adrien zor şutu soktu. Basketbol böyle işte… Her şeyi kaçırdık bugün. Son topu soktuk. Bence taraftarlar dışında kimse mutlu değil. Panathinaikos, belki de kazanmayı hak ettiği maçı kaybetti ve üzgün. Ben de mutlu değilim. Özellikle hücumda iyi bir basketbol oynamadık.”

”Shane Larkin’in çok ciddi bir sakatlığı var. Barcelona maçından sonra 2 lig maçında da oynatamadık sakatlığından dolayı. Maçın son 3 dakikasında daha ciddi bir sakatlık yaşadığını söyledi ve kendisi çıkmak istedi. Bu gece MR’a girecek. Umarım yan bağlarında bir sıkıntı yoktur. James Anderson da maça başladı ve 3. dakikadan sonra kas yırtılması olduğunu belirttiler. Bu sezon maalesef bunları çok yaşıyoruz. Ancak her takımda bu sıkıntılar var, bunları bahane olarak kullanamayız.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir