Ergin Ataman: Yine Hüzünlü Bir Maç Oynayacağız

Turkish Airlines Euroleague‘in 26. haftasında yarın deplasmanda Panathinaikos‘a konuk olacak Anadolu Efes‘te koç Ergin Ataman ve Amath M’Baye açıklamalarda bulundu.

2 Mart Perşembe günü, Oaka Altion’da oynanacak olan karşılaşma TSİ 22:00’de başlayacak ve S Sport ekranlarından naklen yayınlanacak.

Ergin Ataman, maç öncesi şunları söyledi:

”Panathinaikos puan durumunda her ne kadar alt sıralarda olsa da çok kaliteli bir kadroya sahip. Oaka’da maç kazanmak için akıllı oynayıp, iyi top paylaşımıyla özellikle bireysel savunmayı iyi yapmamız gerekiyor. Bu zorlu deplasmandan da galibiyet çıkartıp sıralamadaki çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz.

Türkiye’de yaşadığımız büyük felaket sonrası bu kez de Yunanistan’daki trajik tren kazası nedeniyle ilan edilen yas sonrası maalesef yine hüzünlü bir maç yapacağız. Zor günlerimizde yanımızda olan dost Yunan halkının acısını paylaşıyor, başsağlığı ve sabır diliyorum.”

Amath M’Baye ise karşılaşmayla ilgili şöyle konuştu:

”Öncelikle Yunanistan’da meydana gelen tren kazasından dolayı çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Yunan halkına en içten başsağlığı dileklerimi iletiyorum.

Maça gelecek olursak, karşılaşmayı büyük bir heyecanla bekliyoruz. Her bir maçın çok önemi var ve bu heyecanlı mücadeleyi seviyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir