Fenerbahçe Koleji İç Transferde 10 Oyuncuyla İmzaladı

Kurulduğu ilk sezonda TB2L’de şampiyon olarak TBL’ye yükselme başarısı gösteren Fenerbahçe Koleji Safiport iç transferde 10 oyuncuyla sözleşme yeniledi.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

”Yaz döneminde Genel Menajer pozisyonuna deneyimli isim Cihan Mumcuoğulları’nı getiren takımımız, başarılı koç Ertuğ Tuzcukaya’yla da yeniden anlaşmaya varmıştı.

Ekibimiz, yeni sezon planları doğrultusunda oyuncu kadrosunda da değerli isimlerle yeniden anlaşmaya vardı. Buna göre, geçtiğimiz sezonun şampiyonluğunda da önemli pay sahibi olan İsmet Baran Avşar, Ahmet Safa Yılmaz, Ahmet Can Duran, Ekrem Sancaklı, Emre Ekşioğlu, Cengizhan İvedi, Barış Yeniay, İsmail Karabilen, Baran Aslan ve Eren Deniz, 2022-23 sezonunda da Fenerbahçe Koleji Safiport forması giyecek.

Takımımızın yeni sezondaki teknik ekibi de netleşti. Fenerbahçe Koleji Safiport’ta Ertuğ Tuzcukaya’nın yardımcılıklarını Celal Çelik ve Tolga Şimşek yapacaklar. Ekibimizde Sabri Gurur Erol Takım Menajeri olarak görev alacak. Erşan Keskin (kondisyoner), Ertan Yorgun (fizyoterapist) ve Selçuk Acarol (masör) da teknik ekibimizin diğer isimleri olacak.

Bu anlaşmaların Kulübümüze ve değerli isimlerimize hayırlı olmasını diliyor, takımımızın başarılı bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir