Fenerbahçe’de Aleksandar Djordjevic’e Tepki Yağıyor

Sezon başından beri oynadığı basketbolla pek tat vermeyen Fenerbahçe Beko‘da eleştiri oklarının hedefinde Aleksandar Djordjevic var.

Geçtiğimiz yıla göre daha güçlü bir kadroyla sezona giren Fenerbahçe’nin oynadığı basketbol taraftarı isyan noktasına getirdi. Ne yeni transferlerden ne de mevcut oyunculardan istenen verim bir türlü alınamıyor.

Euroleague’de bu sezonun göreceli olarak playoff yapma ihtimali oldukça düşük iki takımı Panathinaikos ve Alba Berlin karşısında alınan mağlubiyetler sonrası Djordjevic’e tepki yağdı. Fenerbahçe taraftarı, sosyal medyada Djordjevic’in kadroya hiç uymayan anlayışı nedeniyle tepkilerini dile getirdi.

– Sertaç Komsuoğlu’da nasibini aldı

Djordjevic seçimi nedeniyle basketbol şube sorumlusu Sertaç Komsuoğlu’da taraftarın tepkisinden nasibini aldı. Birçok taraftara göre, Erdem Can’la devam edilseydi çok daha parlak bir tablo olabilirdi.

– Martin Schiller gündeme oturdu

Zalgiris Kaunas’la geçtiğimiz günlerde yolları ayrılan Martin Schiller sosyal medyanın bir başka konusu. Fenerbahçe taraftarının büyük bir kısmı Schiller’i takımın başında görmek istiyor.

– Kabus gibi fikstür yolda

Fenerbahçe’nin Unics Kazan maçının ardından Euroleague fikstürü ise takımın form durumuna göre adeta kabus gibi. Temsilcimiz, sırasıyla Real Madrid, Barcelona, Olympiakos, CSKA Moskova ve Olimpia Milano’yla oynayacak.

About The Author

2 thoughts on “Fenerbahçe’de Aleksandar Djordjevic’e Tepki Yağıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir