Igor Kokoskov: 40 Dakika Boyunca Savaştık Gurur Duyuyorum

Turkish Airlines Euroleague‘in 6. haftasında deplasmanda Maccabi Playtika‘yı 75-65 mağlup eden Fenerbahçe Beko‘da koç Igor Kokoskov, Ali Muhammed ve Jan Vesely açıklamalarda bulundu.

Kokoskov, maçtan sonra yaptığı değerlendirmede, ”Seyircinin olup olmaması önemli değil, burası oynaması zor bir deplasman. 40 dakika boyunca savaştık. Karşımızda çok tecrübeli bir takım vardı ve 40 dakika boyunca savaşmamız gerekiyordu. Gösterdiğimiz mücadeleden dolayı gurur duyuyorum.” diye konuştu.

Ali Muhammed açıklamasında, “Koç maçtan önce bizi çok iyi hazırladı ve bu maçı kişisel olarak algılamamızı söyledi. Ben de arkadaşlarıma ‘Bu maçı kişisel olarak alalım’ dedim. Biz de bunu yaptık. Çok iyi mücadele ettik, çok iyi savunma yaptık ve maçı kazanmayı başardık.” dedi.

Jan Vesely ise maçla ilgili olarak, “Maça istediğimiz gibi başlayamadık ama ondan sonra oyunumuzu değiştirdik ve maçın sonuna kadar savaştık. Kritik nokta da buydu. Savunmada ve hücumda pota altında çok savaştık. Kilit nokta da bu oldu.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.