Igor Kokoskov: Anadolu Efes Maçı Harika Bir Fırsat Olacak

Turkish Airlines Euroleague‘in 2. haftasında yarın Anadolu Efes‘e konuk olacak Fenerbahçe Beko‘da koç Igor Kokoskov ve Jarell Eddie açıklamalarda bulundu.

Kokoskov mücadele hakkında, “Euroleague’deki en iyi takımlardan birine karşı oynayacağız. Çok tecrübeli, uzun süredir aynı koçla çalışan ve oturmuş düzene sahip bir ekiple karşılaşacağımızın farkındayız. Rakibimizde birçok tecrübeli isim var ve nasıl oynamaları gerektiğini biliyorlar. Henüz sezonun başındayız. Her iki takımın da geliştirmesi gereken yerler var. Ama şu anda hangi seviyede olduğumuzu görebilmek için bu karşılaşma harika bir fırsat olacak. Doğru şekilde odaklanmalı ve parkeye enerji koyabilmeliyiz. Bu sayede gerçekten hangi seviyede olduğumuzu görebileceğiz.” ifadelerini kullandı.

Birleşik Amerikalı şutör Jarell Eddie ise, “Büyük bir maç olacak. Bunun bir Euroleague derbisi olduğunu biliyorum. Çok zorlu ve fazlasıyla fiziksel bir mücadeleye çıkacağız. Rakibimizin çok iyi oyuncuları var. Sezonun ilk bölümündeki bu önemli karşılaşmayı kazanmak istiyoruz” dedi.

8 Ekim Perşembe günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacak dev maç, 20:30’da başlayacak ve beIN Sports Haber naklen yayınlanacak.

https://www.instagram.com/p/CGCUK7IgmBl/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.