Igor Kokoskov: Anadolu Efes’e Büyük Saygı Duyuyoruz

Turkish Airlines Euroleague‘in 26. haftasında yarın evinde Anadolu Efes‘i konuk edecek Fenerbahçe Beko‘da koç Igor Kokoskov ve Jarell Eddie açıklamalarda bulundu.

Kokoskov açıklamasında, ”Euroleague’de en iyi basketbolu oynayan ekiplerden biriyle karşılaşacağız. Anadolu Efes, uzun süredir birlikte oynayan ve oyun planlarını parkeye doğru bir şekilde yansıtabilen bir ekip. Topa yön veren, yaratıcı ve şutör özelliklere sahip birçok oyuncuları var. Saha içi yerleşimini harika yapıyorlar. Onlara büyük saygı duyuyoruz. Oynadığımız son maça göre neleri değiştirmemiz gerektiğini biliyoruz. Aynı zamanda iki takımda da o tarihten itibaren birçok değişiklik olduğunun da bilincindeyiz. Temel konulara dikkat etmeli, bireysel olarak sorumluluk almalı ve oyun planımıza sadık kalmalıyız.” dedi.

Eddie ise maçla ilgili olarak, ”Bizim için çok büyük bir maç. Her iki takım da çok iyi basketbol oynuyor. Bunun bir Euroleague derbisi olduğunun farkındayız. Sıralama açısından da çok önemli bir mücadele. Bu karşılaşmaya bir final maçı gibi bakacağız, çünkü bizim için öneminin bilincindeyiz.” ifadelerini kullandı.

26 Şubat Cuma günü 20.45’te Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak mücadele beIN Sports Haber tarafından canlı yayınlanacak.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir