Igor Kokoskov: Göklerden Biraz Yardım Aldık

Turkish Airlines Euroleague‘in 18. haftasında deplasmanda Kızılyıldız‘ı 73-71’lik skorla geçen Fenerbahçe Beko‘da koç Igor Kokoskov ve Lorenzo Brown açıklamalarda bulundu.

Kokoskov, maçla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Çok iyi hissediyorum. Kötü galibiyet diye bir şey yoktur. Ortodoksların Noel akşamı olan bu özel akşamda göklerden biraz yardım aldık. Bu galibiyeti hak ettik. Oyuncularım sıkı savaştılar. Her zaman akıllıca oynamadık. Bazı basit hatalar yaptık. Ama bu hatalar oyunu. Hatalarımızdan öğrenmeliyiz. Kolay maç diye bir şey yok. Kızılyıldız’da birkaç eksik oyuncu olmasına rağmen onların çok tehlikeli bir takım olduklarını biliyorduk. Sıkı savaştılar. Çok enerjiyle oynadılar. Burada oynamanın zor olduğunu biliyorduk. Bu yüzden bu galibiyetin tadını çıkartacağız.” dedi.

Brown maçtan sonra yaptığı açıklamada, “Harika hissediyorum. Çok sıkı savaştık ve kazandık. Kızılyıldız müthiş bir mücadele sergiledi. Biz galip ayrılmayı başardık ve eve zaferle dönmek iyi hissettiriyor. Eski takımıma karşı oynamak beni çok duygulandırdı. Burada bazı eski arkadaşlarım var. Onların bu sene başardıklarını görmek güzel. Bizim için iniş çıkışlı bir yıl oluyor. Bu yüzden bu galibiyet çok önemli. Umarım artık bizim işler iyiye döner.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.