Igor Kokoskov: Türkiye’de Saat Gece Yarısını Geçti!

Turkish Airlines Euroleague‘in çift maç (27-28) haftasının ilk etabında deplasmanda Olimpia Milano‘yu 100-92’lik skorla geçen temsilcimiz Fenerbahçe Beko‘da koç Igor Kokoskov ve Jan Vesely açıklamalarda bulundu.

Kokoskov, maçla ilgili değerlendirmesinde özellikle saat konusunda biraz imalı konuşurken, ”Bu maçın en iyi yanı, şu anda Türkiye’de saat gece yarısını geçti, neredeyse 1 oldu. Bunu söylemiş olayım. Maçın sonucundan memnunuz. Maçı kazanmış olmamız harika. Olimpia Milano sert bir takım. Harika bir koçları var. Avrupa basketbolunun efsanevi, en iyi koçlarından birine sahipler. Bizim için buradan galibiyetle ayrılmak harika.” dedi.

Vesely, maçtan sonra yaptığı açıklamada, ”Öncelikle sezona korkunç başladık. Her maçı 30 sayı farkla kaybettik. Geçen maçta da Anadolu Efes karşısında yine öyle kaybettik. O maçı unutmaya ve kazandığımız 10 maçta olduğu gibi oynamaya çalıştık. Bunu başardık. Birlikte savaştık, bir arada kaldık. Son çeyreğin başında bazı hatalarımız oldu ama galibiyeti aldık. Takım için çok mutluyum.” ifadelerini kullandı.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir