Lamar Odom: O Gece Beni Öldürmeye Çalıştılar

NBA‘de uzun yıllar forma giyen bir dönemin önemli oyuncularından Lamar Odom 2015 yılında bir genelevde baygın şekilde bulunduktan sonra ilk kez o anları anlattı.

Lamar Odom, Fox’ta yayınlanan ‘Sex, Drugs & Kardashians’ programına konuk oldu. Odom, o gece kesinlikle uyuşturucu madde almadığını öne sürerek, genelevin sahibi Dennis Hof’un kendisini öldürmeye teşebbüs ettiğini söyledi.

Odom yaptığı açıklamada, “O gece uyuşturucu madde kullansaydım hatırlardım. Dennis Hof beni öldürmeye çalıştı. Bana karşı neden böyle birşey yaptı? Bilmiyorum. O gece beni öldürmeye çalıştı. Uyuşturucu madde almadım, ancak vücüdumda uyuşturucu madde bulundu.” ifadelerini kullandı.

Genelevde bulunduktan sonra hastaneye kaldırılan Lamar Odom, uzun süre yoğun bakımda kaldı. Aşırı dozda uyuşturucu, cinsel gücü artıran ilaç ve üstüne alkol alan eski NBA yıldızı, yoğun bakımda altı kez kalp krizi ve 12 kez de felç geçirmişti.

Odom, hatırladığı ilk anları ise şöyle anlattı;

“Nevada’daki hastanede uyandığımda hareket edemiyordum. Konuşamıyordum. Kendi bedenimin içine hapsolmuştum. Aşağıya baktım. Ağzımdan sarkan tüpler vardı. Bu yüzden paniğe kapıldım. Hayatımda ilk kez bir durumdan çıkamadım. Bütün gün kendi düşüncelerime hapsoldum. Yatakta yatıyordum ve makinelere bağımlıydım. Etrafımdaki insanlar ağlıyordu.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir