Lorenzo Brown: Savunma Yapmayan Bu Takımda Oynayamaz

Turkish Airlines Euroleague‘in 7. haftasında evinde konuk ettiği Khimki Moskova‘yı 83-71’lik skorla geçen temsilcimiz Fenerbahçe Beko‘da Dyshawn Pierre ve Lorenzo Brown maçtan sonra açıklamalarda bulundu.

Dyshawn Pierre açıklamasında, ”Agresif savunmamızla kazandık ve onları çok fazla top kaybına zorladık. İyi iş yaptık. Agresif olup, fiziksel temastan kaçmamam gerektiğini biliyordum.” dedi.

Yaptığı enfes smaçla ilgili soruya ise Pierre, ”Bu takım arkadaşlarımın işiydi, ben de o pozisyonu sayıya çevirdim.” cevabını verdi.

Maçın kazanılmasında önemli rol oynayan isimlerden Lorenzo Brown, maçla ilgili yaptığı değerlendirmede, ”İnanılmazdı. Çıktık, kendi oyunumuzu oynadık ve işe yaradı. Nando bizim için çok önemli bir oyuncu ama bizim çok çalışıp ,işi bitirmemiz gerekiyordu. Onsuz oynamak zor ama umarım o da iyi durumdadır. Her gün savunmada daha iyiye gidiyoruz. Koç, bu konuda bize çok baskı yapıyor. Savunma yapmayan bu takımda oynayamaz. Bu nedenle herkes savunma yapabilmek için çok çalışıyor.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.