Melih Mahmutoğlu: Bence Olympiakos Bizden Çekiniyor

Fenerbahçe Beko kaptanı Melih Mahmutoğlu önümüzdeki günlerde başlayacak olan Euroleague Playoff‘ları öncesi açıklamalarda bulundu.

Basketbol Süper Ligi’nin 26. haftasında Fenerbahçe Beko evinde konuk ettiği Yukatel Merkezefendi karşısında 79-72’lik skorla kazanırken, maç sonrası Melih Mahmutoğlu açıklamalarda bulundu.

Mahmutoğlu, hem maçı hem de Olympiakos serisini değerlendirdi:

”Haftaya Olympiakos tarafına gideceğiz. Bayram günü biraz konsantre olmak aslında zor oluyor. Bence öyle bir gündü bugün, özellikle ilk yarıda. Denizli’nin tabii ki de ligde iyi skorlar alarak kazandığı maçlar var. Tehlikeli bir rakipti. Ama ikinci yarıdaki daha akıllı oyunumuzla boş şutları da sayıya çevirerek kazanmayı bildik. Şimdi bütün konsantrasyonumuz Olympialos deplasmanı olacak. Oradan inşallah galibiyet ve galibiyetlerle geri döneriz.”

”Bence Olympiakos da bizden çekiniyor. Biz, Fenerbahçe’yiz. Evet, son maçlarda istediğimiz galibiyetleri alamadık, galibiyetler alsak daha da ileride bitirebilirdik. Maçları hep son topta kaybettik. Milano, Valencia gibi maçları kazanabilseydik belki ilk dörtte bile bitirebilirdik. Kapasitemiz zaten ortada. İnşallah sakatlarımız da iyileşirse ve tam takım olursak… Çünkü biz bunu başardık. Şampiyon olduğumuz sene de bunu başardık, yine başaracağımıza inanıyoruz. Bu inançla gidiyoruz.”

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir