Nando De Colo: Bu Akşam Kazanmak Bizim İçin Harika Oldu

Turkish Airlines Euroleague‘in 21. haftasında deplasmanda CSKA Moskova‘yı 89-83’lük skorla geçen Fenerbahçe Beko‘da Nando De Colo ve Jan Vesely açıklamalarda bulundu.

Vesely açıklamasında, ”Maç planına sadık kaldık. Kendi oyunumuzu oynadık. Koçun dediklerini yaptık. Rakibimiz bizi hücum ribauntlarında mağlup etti fakat ikinci yarıda bunun çaresini bulduk. Kilit de bu oldu. Taraftarların olması güzel. Harika bir histi. Bu da bize enerji verdi. Fenerbahçe taraftarı da maça geldiği için mutluyum. Umarım tüm salonlarda böyle oynayabiliriz.” dedi.

De Colo ise maçla ilgili olarak, ”Eski takımıma karşı oynamak, tekrar Moskova’da oynamak harika bir his. Geçen yıl gelememiştim. Bu sezon geldim. Hayatımın beş yılını geçirdiğim yere geri dönmek harika. Dediğim gibi harika bir his ve bu akşam kazanmak bizim için harika. CSKA‘nın gerçekten iyi bir kadrosu olduğunu biliyoruz. Özellikle hücum ribauntlarında güçlüler. Bu anlamda ilk yarıda biraz zorlandık ama sonuçta kontrol etmeye çalıştık. Oyun planımıza sadık kaldık. Birlikte oynadık, güçlü oynadık.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir