Olympiakos Taraftarından Kostas Sloukas’a Çok Sert Tepki

Olympiakos taraftar grubu Gate 7 olaylı bir şekilde Panathinaikos‘a 3 yıl için 10 milyon euroluk kontratla transfer olan Kostas Sloukas‘a yönelik çok sert bir açıklama yayınladı.

Gate 7’nin Panathinaikos’a imza atan Kostas Sloukas’a yönelik açıklaması şu şekilde:

”Şampiyonluk kutlamalarında sanki pek mutlu değil gibiydin, takımın geri kalanının aksine eğlenmiyordun. Bu sebeple yanına gelip seninle konuştuk, bize sezon boyunca işler kötü giderken bile verdiğimiz destekten dolayı teşekkür ettin. Hatta kariyerini Olympiakos’ta bitirmek istediğini ama koç Georgios Bartzokas’ın seni yeterince oynatmadığını, bu yüzden canının sıkkın olduğunu söyledin. Biz ise ikinizin de yanında olduğumuzu, Olympiakos armasının her şeyin önünde olduğunu ve takımın iyiliği için koç Bartzokas’la ortak bir paydada buluşmanız gerektiğini söyledik. Sen ise bunu yapmadın, kendi egonu Olympiakos’un önünde tuttun. O gün senden olur da Olympiakos’la anlaşamazsan bile Panathinaikos’a imza atmamanı rica etmiştik. Sen ise o an hiddetlenip ’10 milyon euro verseler bile asla Panathinaikos’a gitmeyeceğini’ söylemiştin. Bu yüzden sen bizim için hem yalancısın, hem de hainsin!

Biz sana o an Panathinaikos’un sana ilgi duyma ihtimalinin olduğunu ve bu kadar emin konuşmaman gerektiğini söylemiştik. Sen ise bize ‘ben hain değilim, zamanında önümde çok daha iyi teklifler olmasına rağmen sırf bu kulübü çok sevdiğim için Olympiakos’a geri döndüm’ demiştin. Bu da senin nasıl biri olduğunu gösteriyor. Panathinaikos’a gitmen umrumuzda değil çünkü koçumuz Georgios Bartzokas seni takımda istemedi, yönetim de takımdan ayrılmana izin verdi. Sen kariyerinde hiçbir zaman lider bir oyuncu olamadın, olamayacaksın da. Zamanında Vassilis Spanoulis, kirli düzene karşı çıkıp bize katıldı ve Avrupa basketbolunun tarihini değiştirdi. O, Panathinaikos’un sözleşme teklifini reddedip Olympiakos’a geldi. Bu yüzden sonsuza dek onu sevmeye devam edeceğiz. Sen ise artık bizim için hiçbir şeysin.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir