Partizan Cephesinden Kızılyıldız’a Çok Sert Sözler

Partizan Başkanı Ostoja Mijailovic çok sert sözler söylerken ezeli rakipleri Kızılyıldız cephesini epey sinirlendirecek açıklamalarda bulundu.

Partizan ve Kızılyıldız arasındaki gerilim devam ediyor. Son oynanan derbide çıkan olaylar sonrası iki taraftan da sert demeçler geliyor. Ancak Partizan başkanı, Kızılyıldız’a bu kez çok daha sert sözlerle yüklendi.

Mijailovic, ”Son 8 senedir 100 milyon euro para harcamalarına rağmen Euroleague’de sadece bir kez playoff’lara kaldılar. Ayrıca 9 kez Euroleague’i kazanan koçumuz Zeljko Obradovic’e daha çok saygı duymalılar.” dedi.

Partizan başkanı, sert sözlerine şöyle devam etti:

”Kızılyıldız bizim aksimize Euroleague’de maçlara sırf eğlencesine çıkacak çünkü aldıkları yenilgilerle rekabetçi olma şanslarını kaybettiler. Bu yüzden bize kıyasla artık çok daha fazla boş vakitleri var, bu vakitleri sürekli konuşup durarak değerlendirebilirler. Partizan’a sataşmaktan ziyade niye sürekli maç kaybedip durduklarını açıklasalar kendileri açısından daha iyi olur. Belki de aldıkları kötü sonuçların üzerini örtmek için sürekli Partizan’a sataşıyorlardır.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir