TB2L’de 6. Haftanın Programı

Türkiye Basketbol 2. Ligi‘nde 6. hafta yarın oynanacak 3 maçla birlikte başlıyor.

Haftanın açılış maçı olan ABB Egospor-Harem Spor ve Kastamonu Yurdum GSK-Beylikdüzü Basketbol maçları TBF’nin youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

B Grubu’nda geçtiğimiz hafta liderlik koltuğuna oturan Fenerbahçe Koleji Safiport yarın evinde Etimesgut Belediyesi’ni konuk ederken, sezona iyi bir giriş yapan Pizza Bulls CO Basket de yine evinde Gelişim Koleji’ni ağırlayacak.

Sezonun ilk galibiyetini geçtiğimiz hafta alan Gaziantep Gençlik Gelişim, deplasmanda Kadıköy Basketbol’a konuk olacak.

Maç Programı

10 Aralık Cuma
14:00 Egospor-Harem Spor
16:00 Fenerbahçe Koleji-Etimesgut Belediyesi
18:00 Karşıyaka Belediye-Üsküdar Belediyesi

11 Aralık Cumartesi
12:00 Vefa-Seyhan Belediye
13:30 Sertaş Spor-Teşvikiye
15:00 Saray Spor-Büyük Anadolu
15:00 Samsun Basketbol-Nef
15:00 Yeni Sincan-Çorlu Belediyesi
16:00 İstanbul Efendileri-Çağdaş Bodrum
16:00 Kadıköy Basketbol-Gaziantep Gençlik
16:00 Kastamonu Yurdum-Beylikdüzü Basketbol
18:00 Gençlik Spor Vakftı-High Touch
18:00 Çözüm Ankara Koleji-İstanbul BBSK

12 Aralık Pazar
15:00 İlkler Şehri Uşak-Diyarbakır Basketbol
16:00 Pizza Bulls CO Basket-Gelişim Koleji
17:00 Nadir Gold İstanbul-Gölbaşı Yenişehir

13 Aralık Pazartesi
17:00 Lima Spor-Ankara Anadolu Basket

Puan Durumu

A Grubu
1. Kastamonu Yurdum 5-0
2. Nazilli Belediye 3-2
3. High Touch 3-1
4. Beylikdüzü 3-1
5. Lima Spor 2-2
6. Vefa 2-2
7. Seyhan Belediye 1-4
8. Ankara Anadolu 1-3
9. Gençlik Vakfı 0-5

B Grubu
1. Fenerbahçe Safiport 4-1
2. Çorlu Belediyesi 4-1
3. Yeni Sincan 3-2
4. Etimesgut Belediyesi 3-2
5. Çağdaş Bodrum 3-2
6. Samsun Basketbol 2-3
7. Diyarbakır Basketbol 2-3
8. İlkler Şehri Uşak 2-3
9. Nef 1-4
10. İstanbul Efendileri 1-4

C Grubu
1. Karşıyaka Belediye 4-1
2. ABB Egospor 4-1
3. Harem Spor 4-0
4. Üsküdar Belediyesi 3-1
5. Saray Spor 3-1
6. Gaziantep Gençlik 1-4
7. Geçit Spor 1-4
8. Kadıköy Basketbol 0-4
9. Büyük Anadolu 0-4

D Grubu
1. Çözüm Ankara 4-1
2. İstanbul BBSK 4-0
3. Pizza Bulls CO Basket 4-0
4. Teşvikiye 3-1
5. Nadir Gold İstanbul 2-2
6. Gelişim Koleji 1-4
7. Darıca Gençlerbirliği 1-4
8. Sertaş Spor 1-4
9. Gölbaşı Yenişehir 0-4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir