Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde 3. Haftanın Programı

Türkiye Basketbol 2. Ligi‘nde 3. hafta 25 Kasım Cuma günü oynanacak müsabakalarla başlayacak.

Haftanın açılış gününde ligde 7 maç oynanacak. Kapanış ise 2 karşılaşmayla yapılacak.

Maç Programı

25 Kasım Cuma
13:00 Nef-Ankara Anadolu
16:00 Geçit Spor-Çözüm Ankara
16:00 Büyük Anadolu-Pizza Bulls CO Basket
16:00 Doğa Koleji Gaziantep-Üsküdar
17:30 İlkadım Samsun-İstanbul BBSK
18:00 High Touch-Konya BŞB
19:00 Rino Seramik-Çukurova Seyhan

26 Kasım Cumartesi
14:00 Adana Sertaş-Frutti Extra Buraspor
15:00 Karamürsel GSK-İstanbul Efendileri
15:00 Kapaklı Spor-Ege Üniversitesi
15:00 Beylikdüzü-Kadıköy Basketbol
16:00 Etimesgut-Akhisar Belediye
16:00 Karşıyaka-İstanbul Anka
17:00 Teşvkiye-Semt77 Yalova Acarspor
17:30 Çorlu Belediyesi-Net Mavi Birlik
18:00 Vefa-Lima Spor
18:00 Nazilli Belediyespor-Çayırova

27 Kasım Pazar
14:00 Nadir Gold İstanbul-Saray Spor
15:00 İlker Şehri Uşak-Aykanat Spor

Puan Durumu

A Grubu
1. Etimesgut Belediyesi 2-0
2. Kapaklı Spor 2-0
3. Ege Üniversitesi Daçka 2-0
4. Karamürsel GSK 1-1
5. Akhisar Belediye 1-1
6. İstanbul Efendileri 1-1
7. Vefa 1-1
8. Lima Spor 0-2
9. Çukurova Seyhan Beleidyesi 0-2
10. Rino Seramik Porselen 0-2

B Grubu
1. Saray Spor 2-0
2. Aykanat Spor 2-0
3. High Touch 1-1
4. İlkler Şehri Uşak 1-1
5. İstanbul Anka Spor 1-1
6. Karşıyaka Beledşyespor 1-1
7. Nadir Gold İstanbul 1-1
8. Konya BŞB 1-1
9. Nef 0-2
10. Ankara Anadolu 0-2

C Grubu
1. Nazilli Belediyespor 2-0
2. Çayırova Belediyesi 2-0
3. Üsküdar Belediyesi 1-1
4. Büyük Anadolu 1-1
5. Semt77 Yalova Acarspor 1-1
6. Doğa Koleji Gaziantep 1-1
7. Pizza Bulls CO Basket 1-1
8. Çözüm Ankara Koleji 1-1
9. Teşvikiye 0-2
10. Geçit Spor 0-2

D Grubu
1. Esenler Erokspor 2-0
2. Net Değerleme Mavi Birlik 2-0
3. Çorlu Belediyesi 2-0
4. İstanbul BBSK 1-1
5. Beylikdüzü Basketbol 1-1
6. Frutti Extra Bursaspor 0-2
7. Adana Sertaş 0-2
8. Kadıköy Basketbol 0-1
9. İlkadım Samsun 0-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir