Zeljko Obradovic: Fenerbahçe Sıra Dışı Bir Dönemden Geçiyor

Turkish Airlines Euroleague‘in 25. haftasında yarın evinde temsilcimiz Fenerbahçe Beko‘yu konuk edecek Partizan‘da koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

23 Şubat Perşembe günü TSİ 23.00’da Stark Arena’da oynanacak mücadele S Sport tarafından canlı yayınlanacak. Karşılaşmayı Miguel Angel Perez (İspanya), Borys Rzyhyk (Ukrayna), Gytis Vilius (Litvanya) hakem üçlüsü yönetecek.

Obradovic, maç öncesi şunları söyledi:

”Fenerbahçe, malum nedenlerden dolayı sıra dışı bir dönemden geçiyor, Türkiye’deki deprem felaketi sebebiyle uzun zamandır resmi bir maça çıkamadılar. Hem Türkiye Ligi, hem de Türkiye Kupası ileri bir tarihe ertelendi. Bu süreçte fiziksel açıdan geri düşmemek için bazı hazırlık maçları oynadıklarını duyduk ama bu karşılaşmalara dair sonuçlar dışında detaylı bir bilgimiz yok.”

”Fenerbahçe kafilesi bu akşam Belgrad’a ulaşacak. Bu akşam herhangi bir takım idmanı planlamadılar, bu sebeple oradaki dostlarımla görüşme şansım olacak. Orada 7 yıl boyunca çalıştım ve bu süreçte kıymetli dostluklar edindim, Fenerbahçe’de sevdiğim insanları yeniden göreceğim için mutluyum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir