Zeljko Obradovic: Partizan Üzerinden Uydurma Haberler Var

Turkish Airlines Euroleague’de sezona kötü bir başlangıç yapan Partizan‘da efsane koç Zeljko Obradovic çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Obradovic, Euroleague kariyerinde ilk kez üst üste 3 maç kaybederek sezona başlangıç yaptı. Partizan, sırasıyla deplasmanda Alba Berlin’e 100-84, Cazoo Baskonia’ya 103-96 ve evinde Olimpia Milano’ya 80-75’lik skorlarla kaybetti.

Basında çıkan haberleri sert bir dille eleştiren Obradovic, ”Yaz boyunca tamamen uydurma haberler vardı. Adı çıkan oyuncuları kimler yazıyor gerçekten bilmiyorum. Hiç kimse bunları yazarken bana bir şey sormadı.” dedi.

Obradovic, ”Campazzo’dan bahsediliyor. Fenerbahçe ve Real Madrid’in bu oyuncuya kaç para ödemeye hazır olduğundan haberiniz var mı? Bu haberler, Partizan’ın parası varmış imajı yaratmak için uyduruldu.” ifadelerini kullandı.

Efsane koç, sezona kötü başladıklarını ancak oyuncularına inandığını belirtirken, ”Hazırlık döneminde oyun kurucu pozisyonunda bazı sıkıntılarımız oldu. Sakatlık problemleri yaşadık. Bu oyunculara inanıyorum. Onlara inanmaya devam edeceğim, aksi bir şey olması için neden yok. Her zaman onların arkasında olacağım. Önümüzde daha 60 maç olacak. Henüz 6 maç oynadık ve çok çalışıp nereye kadar gideceğimizi göreceğiz.” diye konuştu.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir