Aleksandar Djordjevic: İsmet Akpınar Yüreğini Ortaya Koydu

Basketbol Süper Ligi‘nin 20. haftasında evinde konuk ettiği Frutti Extra Bursaspor‘u 99-96 mağlup eden Fenerbahçe Beko‘da koç Aleksandar Djordjevic ve maçın yıldızı İsmet Akpınar açıklamalarda bulundu.

Djordjevic, maçtan sonra günün yıldızı İsmet Akpınar’a da övgüler yağdırırken, ”Büyük ve güzel bir galibiyet. Milano maçından sonra burada çok fazla enerji harcadık. Takvimden ziyade, kadrodaki eksik oyuncular nedeniyle biraz yorulacağımız belliydi. Bursa çok iyi bir maç çıkarttı ve bizi çok zorladılar. İsmet Akpınar yüreğini ortaya koydu bugün. Metecan Birsen ve Ahmet Düverioğlu’nun da altını çizmem lazım.” dedi.

İsmet Akpınar ise maçtan sonra şunları söyledi:

”Çok fiziksel bir maçtı. Bursaspor hücumda baya hızlı bir basketbol oynuyordu. Biz, onları durdurmak istedik. Normalde bu kadar yüksek skor bizim oyunumuz değil. Yine de iyi işler yaptık ve sonunda evimizde iyi bir galibiyet aldık. Yoğun bir fikstür var, her oyuncu baya yorgun. Geniş bir kadroumuz var, her oyuncunun eline gelen fırsatı kullanması gerekiyor ve bunu da yapıyoruz. O yüzden çok mutluyum.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir