Burak Gören: Her Maç Final Havasında Geçiyor

Basketbol Süper Ligi‘nin 18. haftasında deplasmanda Galatasaray Nef‘i 82-74 mağlup eden Aliağa Petkim‘de koç Burak Gören açıklamalarda bulundu.

Gören, maçtan sonra şunları söyledi:

”Maç planına sadık kaldık, oyuncularıma teşekkür ediyorum. Her takımın olduğu gibi Galatasaray’ın eksiklerini iyi tespit ettiğimizi düşünüyorum. Maçın çok büyük bir bölümünü kontrol ettik. Skor olarak belki çok öne geçemedik ama oyunüstünlüğü hep bizim elimizdeydi. Deplasmanda nasıl oynanması gerekiyorsa o şekilde oynayarak kazandık.”

”Bizim için çok değerli bir galibiyet. Böyle bir deplasman galibiyetine ihtiyacımız vardı. Orta sıralar diyorum ben, hemen bizi ligde 1-2 maç kaybettik diye alt sıralara yakıştıranlar var. Orta sıralarda herkes kazanıyor, herkes mücadele ediyor. Son yılların en önemli ligi, her maç final havasında geçiyor. Böyle bir galibiyet alarak biraz daha yukarılara çıkmak istiyorduk.”

”Başta oyuncularıma, yılmadan etmeden çalışan teknik ekibimize ve yönetimimize teşekkür ediyorum. Özellikle yönetimiz her fırsatta bize güvenini, saygısını ve sevgisini gösteriyor. Galibiyeti onlara hediye ediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir