Burak Gören: Oyuncularımla Gurur Duyuyorum

Basketbol Süper Ligi‘nin 19. haftasında deplasmanda Büyükçekmece Basketbol‘u 86-75’lik skorla geçen Türk Telekom‘da başarılı koç Burak Gören açıklamalarda bulundu.

Üst üste gelen sakatlıklar nedeniyle haftalardır sıkıntılı bir süreçten geçen Türk Telekom, özellikle kritik virajda önemli galibiyetler elde ederken, Gören de oyuncularını övmeyi ihmal etmedi.

Burak Gören’in açıklamaları şu şekilde:

”Öncelikle oyuncularımla gurur duyuyorum, bunu söylemem lazım. Büyükçekmece takımı, özellikle kendi sahasında çok yüzdeli şut atan ve tehlikeli bir takım. Bunu birçok maçta gösterdiler. Bizim birkaç haftadır deplasmanda kazanamama durumumuz vardı. Bunun biraz baskısı vardı. Fakat üçüncü çeyrekle birlikte hem basketbol olarak hem sertlik seviyesi bakımından o eşiği de aştık. Bu bölümde kontrolü elimize alarak son çeyrekkte biraz daha rahat hale getirdik maçı. Bizim adımıza deplasmanda alınmış çok önemli bir galibiyet. Bütün takımı, teknik ekibi, bütün idari personeli tebrik ediyorum. Bizim yukarıda kalmamız için çok kritik bir deplasman galibiyeti oldu. Bundan sonra adım adım devam etmeye çalışacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.