Can Sevim: Bizim Açımızdan Çok Büyük Bir Galibiyet

Basketbol Süper Ligi‘nin 23. haftasında evinde konuk ettiği Anadolu Efes‘e 103-85’lik skorla ilk mağlubiyetini tattıran HDI Sigorta Afyon‘da koç Can Sevim ve Egemen Güven açıklamalarda bulundu.

Can Sevim, ”Bizim açımızdan sezonun en büyük galibiyeti. Anadolu Efes’e ve Ergin Ataman’a çok büyük saygı duyuyoruz. Çift maç haftasından geldikleri için yorgun olabileceklerini ve bazı oyuncuları dinlendirmeyi tercih edeceklerini biliyorduk. Bu yüzden de şansımızı en iyi şekilde değerlendirmek istedik. Çok değerli, çok önemli ve çok büyük bir galibiyet aldık. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. İkinci yarıda özellikle savunmada da çok gayretliydik. Kaybettiğimiz kötü maçlar olmuştu. Bu maç umarım onları telafi eder.” dedi.

Egemen Güven ise açıklamasında, ”Öncelikle bütün takımı tebrik ediyorum. Aslında söyleyenecek çok bir şey yok. Avrupa’nın en iyi takımlarından birini devirdik. İnanıyorduk, bu hafta çok çalıştık. Her hafta çok çalışıyoruz. Geçen hafta Büyükçekmece karşısında kötü bir mağlubiyet almıştık. Bu hafta ekstra konsanstre olduk.” ifadelerini kullandı.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir