Dimitris Itoudis: Bu Bir Final ve Bunun Farkındayız

Turkish Airlines Euroleague‘in 34. haftasında deplasmanda Kızılyıldız‘a konuk olacak Fenerbahçe Beko‘da koç Dimitris Itoudis ve Dyshawn Pierre açıklamalarda bulundu.

13 Nisan Perşembe günü TSİ 20.00’de Aleksandar Nikolic Hall’da oynanacak mücadele S Sport tarafından canlı yayınlanacak.

Karşılaşmayı Robert Lottermoser (Almanya), Carmelo Paternico (İtalya), Jordi Aliaga (İspanya) hakem üçlüsü yönetecek.

Maçın önemine dikkat çeken Dimitris Itoudis, ”Bizim için mutlaka kazanılması gereken bir maç olacak. Bu bir final ve bunun farkındayız. Buna göre hazırlanıyoruz. Oyuncularım da bunun bilincinde ve Belgrad’a son ana dek savaşmak için gideceğiz.” dedi.

Dyshawn Pierre ise, ”Kesinlikle sezonun en önemli maçına çıkacağız. Geçmiş maç sonuçlarımızı unutmalı ve sadece bu karşılaşmaya konsantre olmalıyız. Kazanıp kendi durumumuzu belirlemek istiyoruz. Elimizde Playoff için önemli bir fırsat var ve bunu kendi maçımızı kazanarak kullanmalıyız. İhtiyacımız olan yalnızca bu karşılaşmayı kazanmak. Konsantre olmalıyız ve tüm takım arkadaşlarımın buna hazır olduğunu biliyorum. Hepimiz bu maçı kazanmayı istiyoruz.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir