Dimitris Itoudis: Her Şeyinizi Parkeye Yansıtmalısınız

Turkish Airlines Euroleague‘in 11. haftasında evinde Real Madrid‘i konuk edecek Fenerbahçe Beko‘da koç Dimitris Itoudis ve İsmet Akpınar açıklamalarda bulundu.

2 Aralık Cuma günü 20.45’te Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak mücadele S Sport tarafından canlı yayınlanacak.

Itoudis, maçla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, “Çok yetenekli ve aynı zamanda çok iyi bir teknik ekip tarafından yönetilen bir takımla karşılaşacağız. Real Madrid’in yüksek hedefleri var. Her pozisyonda üçer oyuncuya sahipler. Uzun, atletik ve çok yarışmacı bir takım. Onlarla rekabet edebilmeniz için her şeyinizi parkeye koyabilmelisiniz. Ruhunuzu, enerjiniz ve elinizde olan her şeyi parkeye yansıtmalısınız. Yarın dolu bir salonda oynayacağız ve tamamen bu mantaliteyle parkeye çıkmalıyız.” dedi.

İsmet Akpınar ise şunları söyledi:

“Çok zorlu bir deplasman fikstürünün ardından evimize dönüyoruz. Taraftarlarımızla buluşacağımız için çok heyecanlıyız. Maçın biletlerinin satışa çıkar çıkmaz bittiğini biliyoruz. Bu bizim için çok büyük bir motivasyon. Karşımızda EuroLeague’in en iyi takımlarından biri olacak. Çok kaliteli ve geniş bir kadroya sahipler. Bizim de maalesef eksiklerimiz var. Ancak bu eksikleri mücadelemizle ve elbette taraftarımızın müthiş desteğiyle kapatmayı hedefliyoruz. 40 dakika boyunca konsantre olacak ve son ana dek mücadele edeceğiz.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir