Dimitris Itoudis: Maçı Küçük Detaylar Belirledi

Turkish Airlines Euroleague‘in 15. haftasında evinde konuk ettiği Partizan‘a 73-72 kaybeden Fenerbahçe Beko‘da koç Dimitris Itoudis açıklamalarda bulundu.

Itoudis, maçtan sonra şunları söyledi:

”Partizan’ı galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum. Farklı bir maç olabilirdi. Aslında konuşulacak çok fazla detay var, biraz önce de videosunu izledik ama bu konu hakkında konuşamıyorum. Tekrar birlik olup yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Scottie aramıza geri döndüğü için mutluyuz.”

“Taraftarın işin içinde olması gerçek anlamda çok güzel. Onların düşüncelerine de her zaman güveniyoruz, saygı da duyuyoruz. Tabii ki Fenerbahçe her zaman en iyisinin arayışındadır ve her zaman arıyoruz, gözümüz, kulağımız açık. Kaybettiğimiz maçlar oldu. Neredeyse her maçta 40 sayı üretebilen iki tane önemli oyuncumuz eksikti. Bugün Scottie döndü ve oyunumuz biraz değişti ama %100 hazır değil, onun da biraz zamana ihtiyacı var. 3 çeyrek boyunca aslında iyi oynadık, asistlerde ve iki sayılarda da iyiydik. Aslında söyleyebileceğimiz çok şey var ama söyleyemiyorum, biraz önce izlediğim videolardan..”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir