Dimitris Itoudis: Önümüzdeki Zorlukları Biliyoruz

Turkish Airlines Euroleague‘in 5. haftasında yarın deplasmanda Anadolu Efes‘le karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe Beko‘da koç Dimitris Itoudis ve Nick Calathes açıklamalarda bulundu.

Itoudis, “Bu sezon Euroleague’de ya da Türkiye Süper Ligi’nde henüz maç kaybetmedik, ancak Anadolu Efes’le oynadığımız ilk resmi karşılaşmayı kaybettiğimizi biliyoruz. Sezon çok uzun ve bizim ayaklarımız kesinlikle yere basıyor. Önümüzdeki zorlukları biliyoruz. Son Avrupa şampiyonuna karşı oynayacağız. Aynı zamanda Avrupa’nın en yetenekli takımlarından birine sahipler. Bu mücadele çok fazla dikkat, konsantrasyon ve hem hücumda hem de savunmada sinerji gerektiriyor. Nemanja Bjelica bu karşılaşmada forma giyemeyecek. Tarık Biberovic de takımla idman yaptı ancak o da halen tam olarak hazır olma sürecinden geçiyor.” dedi.

Nick Calathes ise “Anadolu Efes çok iyi bir takım ve bizim için zorlu bir deplasman maçı olacak. Fakat bu karşılaşma için iyi hazırlanıyoruz. Rakibimizde daha önce karşılıklı oynadığım çok fazla oyuncu var. Kesinlikle hücumda onlar için işleri zorlaştırmalıyız. Biz ise hücumda en iyi oyunumuzu sergileyerek skor üretebilmeliyiz.” diye konuştu.

28 Ekim Cuma günü 20.30’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacak mücadele S Sport’tan canlı yayınlanacak.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir