Dimitris Itoudis: Zorlu Bir Ders Daha Bizi Bekliyor

Turkish Airlines Euroleague‘in 6. haftasında yarın deplasmanda Barcelona‘ya konuk olacak temsilcimiz Fenerbahçe Beko‘da koç Dimitris Itoudis ve Devin Booker açıklamalarda bulundu.

4 Kasım Cuma günü TSİ 22.30’da Palau Blaugrana’da oynanacak mücadele S Sport tarafından canlı yayınlanacak.

Itoudis, “Çok tecrübeli bir takıma karşı oynayacağız. Barcelona üst üste Final Four organizasyonuna katılmayı başarmış, harika basketbol oynayan ve çok tecrübeli bir ekip. Hem yaptıkları takviyelerle hem de sahip oldukları takım kimyasıyla bu sezon da büyümeye devam ediyorlar. Özellikle son dönemde savunmada ve hücumda takım olarak gelişim gösterdiler. Önümüzde çok zorlu bir görev olacak ancak bunun için gerekli motivasyona sahibiz. Biz her karşılaşmadan dersler çıkarmaya ve bu sayede gelişmeye çalışıyoruz. Şimdi de bu çekişmeli ligde çok zorlu bir ders daha bizi bekliyor ve bunun için hazır olacağız.” dedi.

Devin Booker ise, “Önümüzde çok önemli bir maç var. Euroleague’de üst üste beş maç kazandık ama bunun bu maç öncesinde bir önemi yok. Bu karşılaşmayı sezonun ilk maçı gibi oynamalıyız. Harika oyuncuları olan harika bir takıma karşı oynayacağız. Ama bizim de çok iyi oyuncularımız var ve biz de harika bir takımız. Bu maç bizim için bir meydan okuma olacak ve bunun için en iyi şekilde hazırlanacağız.” diye konuştu.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir