Erdem Can: Erşan Kartal’a Haksızlık Yapılıyor

Basketbol Süper Ligi‘nin 11. haftasında Gaziantep Basketbol‘u 90-75 mağlup eden Türk Telekom‘da koç Erdem Can çarpıcı bir açıklama yaptı.

Erdem Can, aldığı cezayla lisansı iptal edilen Erşan Kartal’a sahip çıktı ve şunları söyledi:

”Ben hayatımda doğru bildiğimi söyledim. Türk basketbolunun iyi ve tecrübeli hakemlere ihtiyacı var. Erşan Kartal, bu hakemlerden biriydi. Hak etmediği bir durumla karşılaştığını düşünüyorum. Bazı şeyleri ince eleyip sık dokuyarak yapmak lazım. Kaliteli insanlar kolay yetişmiyor.”

About The Author

2 thoughts on “Erdem Can: Erşan Kartal’a Haksızlık Yapılıyor

  1. Oldukça Tecrübeli Hakemin Emekliliği Yaklaşırken Merkez Hakem Kuruluna alıp Onure Edeceklerine. Orda İstedikleri Kararları Aldıramayacakları Diklikte Bir Hakem Olduğu İçin Yol Verdiler. Bildiğin Kumpas Bildiğin Suikast. Sorgulanması Gereken Oğlu Spor Menejeri Olup da Koltuğa Yapışanlar. Nasıl da Üç Maymunu Oynadılar. İzledik Bizde Flim Seyreder Gibi.

  2. İnstadan baktım. Sarı sırıtan adam herhalde başkan, çor çocuk oturmasa keşke bu koltuklarda. Bu başkan niye mesaj yazıyor peki hakeme. Hakem küfrettiyse savcılığa git, mesaisi bile değil, federasyon nasıl ceza veriyor. Sarı kafanın egosantirik ben gösteririm sana tavrına çanak tutuyor. Şike var mı, maç satma var mı. Yok. Şu yaptıklarına bak. Çok şanslıyız rahmetli Dodo ile Siyavuşlar ile nice kalbi kendinden büyük spor adamları, başkanlarla büyüdük. Parkadan soğuttular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir