Ettore Messina ve Ergin Ataman’dan Açıklamalar

Turkish Airlines Euroleague çeyrek final serisi ilk maçı öncesi Olimpia Milano koçu Ettore Messina ve Anadolu Efes koçu Ergin Ataman açıklamalarda bulundu.

Mediolanum Forum’da bu akşam oynanacak karşılaşma, TSİ 20:00’de başlayacak ve beIN Sports Haber’den şifresiz olarak ekranlara gelecek.

Ettore Messina:

“Büyük ölçüde memnun kaldığımız harika bir normal sezon sonrası tüm yıl boyunca en çok çalıştığımız andayız. Playoff’lara kalmak öncelikli hedefimizdi, çünkü şu an ve gelecekte bu seviyelerdeki varlığımıza tutarlılık kazandırmak istiyoruz. Normal sezonda elde ettiğimiz iki galibiyetin bizi yanıltmaması gerektiğini bilerek, son şampiyonla büyük bir saygı duyarak karşı karşıya geleceğiz. Elbette aynı zamanda onlara karşı iyi yapabileceğimiz şeyler olduğunu bilmenin güvenini de hissedebiliriz ve bu ilk maçı kazanmaya çalışmamızda bize yardımcı olabilir. Bu, bir seri olsa da her seferinde bir maça zihinsel karşılık vermek önemli olacak”

Ergin Ataman:

“Playoff’a galibiyetle başlamak istiyoruz. Milano, Ettore Messina’yla çok disiplinli ve akıllı basketbol oynayan bir takım. İlk maçta az top kaybı yaparak, hücumda kendi tempomuzu yakalayıp, ribauntları da kontrol ederek galibiyete ulaşmaya çalışacağız.”

Maç Programı

Üç maçı kazananın adını Final Four’a yazdıracağı Olimpia Milano-Anadolu Efes eşleşmesinin programı şöyle:

1: Olimpia Milano-Anadolu Efes (19 Nisan-20:00)
2: Olimpia Milano-Anadolu Efes (21 Nisan-21:30)
3: Anadolu Efes-Olimpia Milano (26 Nisan-20:30)
4: Anadolu Efes-Olimpia Milano (28 Nisan-20:30)
5: Olimpia Milano-Anadolu Efes (Belirlenmedi)

* 4. ve 5. maçlar gerekmesi halinde oynanacak.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir