Pablo Laso: Kimseyi Takımdan Dışladığımız Yok

Turkish Airlines Euroleague çeyrek final serisinde çarşanba akşamı evinde Maccabi Playtika‘yı konuk edecek Real Madrid‘te koç Pablo Laso önemli açıklamalarda bulundu.

Son haftalarda büyük çalkantıların yaşandığı Real Madrid, çeyrek final serisi öncesi gergin bekleyişin hakim olduğu takımlar arasında zirvede yer alıyordu.

Laso, İspanya basınına yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

”Thomas Heurtel ve Trey Thompkins hiçbir zaman bu takımın dışında olmadı. Şu an takımdan ayrı çalışıyorlar ve daha fazla bir şey söylemek istemiyorum. Takıma dahil olduklarında ne olup bittiğini göreceğiz. Takımın dışında değiller, özel bir program içinde çalışıyorlar.”

”Bu konuda haklı olarak bana sorular soruyorsunuz. Bunu anlıyorum. Ama hiçbir zaman takımın dışında kalmadılar. Özel çalışmalara devam ediyorlar. Benim açımdan takımın içindeler ve umarım bize güç katacak duruma gelirler. Daha fazla bir şey söylemeyeceğim.”

”Euroleague’de Final Four’a kalmak için yeterli motivasyonumuz yoksa zaten hayal kırıklığı yaşarım. Bu seviyeyi oynamak çok zor. Daha önce burada oynamayanlara bunu sorabilirsiniz.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir