Fenerbahçe Beko Transfer Pazarında Oldukça Aktif

Yeni sezondaki yapılanması en çok merak edilen takımların başında gelen Fenerbahçe Beko bir yandan final serisini düşünürken diğer yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Fenerbahçe’nin gündeminde yer alan, pazarda aktif rol oynadığı ve temaslarını sürdürdüğü bazı isimlerde gelinen nokta şu şekilde:

– Marius Grigonis için somut adımlar

Çeşitli kaynaklara göre sarı-lacivertliler, Litvanyalı Marius Grigonis transferinde önemli aşama kaydetti. Ancak henüz imza aşamasına gelinmedi.

– Elie Okobo iddası

Asvel forması giyen Elie Okobo için nabız yoklayan Fenerbahçe, oyuncuyla da temaslara başlarken, henüz bu konuda da prensip olarak anlaşma noktasına gelmedi.

– Iffe Lundberg yakın markajda

Fenerbahçe’nin transfer listesinin önemli isimlerinden biri de Iffe Lundberg. 27 yaşındaki oyuncu için temasların sürdüğü belirtildi.

– Johnathan Motley gündemde

Uzun rotasyonunda önemli bir değişime gitmesi beklenen Fenerbahçe, Johnathan Motley’le de yakından ilgilenirken, temaslarını sıklaştırmış durumda.

– Devin Booker Monaco’nun radarında

Monaco’nun Devin Booker’la ciddi şekilde ilgilendiği ve Fenerbahçe’nin de oyuncunun istemesi durumda herhangi bir zorluk çıkarmayacağı belirtildi.

– Achille Polonara çıkmazı

Fenerbahçe’de durumu belirsiz olan oyuncuların başında Achille Polonara geliyor. Polonara’ya eski takımı Baskonia ve Bologna’nın yakın ilgisi var. Ancak son kararı yeni koçun vermesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir