Fenerbahçe’de Maurizio Gherardini Yoğun Mesai Yapıyor

Ülkemizi Euroleague‘de temsil eden Fenerbahçe Beko‘da genel menajer Maurizio Gherardini yine yoğun bir mesai içinde.

Fenerbahçe’nin İtalyan yöneticisi, transfer döneminde kısa süre içinde yine yoğun bir mesai harcadı. Kadroyu çok çabuk şekillendiren Gherardini liderliğindeki sarı-lacivertliler, artık ufak dokunuşlar yapmak için bekliyor.

Şehmus Hazer için görüşmelerine hız veren Gherardini ve ekibi, bu konuyu çok fazla uzatmak istemiyor ve önümüzdeki hafta içinde olumlu ya da olumsuz konuya nokta koymayı planlıyor.

Danilo Barthel’e önümüzdeki günlerde veda etmeye hazırlanan Fenerbahçe daha önce Lorenzo Brown, Jarell Eddie, Edgaras Ulanovas, Johnny Hamilton, Alex Perez, Kenan Sipahi ve Berkay Candan’la yollarını ayırmıştı.

Pierria Henry, Devin Booker, Marial Shayok ve İsmet Akpınar transferlerini resmi olarak açıklayan sarı-lacivertliler, iç transferde ise Nando De Colo ve Dyshawn Pierre’le kontrat uzattı.

Achille Polonara ve Metecan Birsen transferlerini açıklaması beklenen Fenerbahçe, Şehmus Hazer konusunda ilerleme kaydederken, kadrosuna bir yabancı daha alarak transfer dönemini şimdilik tamamlamak istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir