Kaan Onat: Bu Turnuvanın Öneminin Farkındayız

FIBA U17 Basketbol Dünya Kupası için artık geri sayım başlarken turnuvanın en dikkat çekici guardlarından biri olan Kaan Onat açıklamalarda bulundu.

U17 Milli Takım’ın en büyük kozları arasında yer alan Kaan Onat, yaklaşan turnuva öncesi açıklamalar yaptı ve hedeflerinin yüksek olduğunu belirtti.

Çok iyi bir hazırlık süreci geçirdiklerini belirten genç yıldız adayı Kaan Onat, “Bu turnuvanın öneminin farkındayız. Tek hedefimiz kürsü. Kürsüye çıkmak için savaşacağımızdan emin olabilirsiniz. İyi bir sonuç almaya çalışacağız.” dedi.

FIBA U17 Basketbol Dünya Kupası İstanbul’un ev sahipliğinde 29 Haziran–7 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek. Milliler, FIBA U17 Basketbol Dünya Kupası C Grubu’nda Arjantin, İtalya ve Yeni Zelanda’yla karşılaşacak.

Ay-yıldızlılarımız, ilk maçında 29 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’de Sinan Erdem Spor Salonu’nda Yeni Zelanda’yla kozlarını paylaşacak.

U17 Milli Takım’ın kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

Kaan Onat, Derin Can Üstün, Mert Kocagözoğlu, Sarp Coşkun, Atahan Akbaş, Mete Paçacı, Yavuz Selim Kara, Aldin Türkoğlu, Emirhan Serbest, Anıl Alyanak, Rrezon Elezay, Ahmet Arda Aydın.

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir