Samsunspor BSL’de Kalıcı Olmak İstiyor

Basketbol Süper Ligi‘nde mücadele edecek Samsunspor‘da yönetim kurulu yaptığı açıklamada kalıcı olunması için çaba göstereceklerini ifade ettiler.

Göreve yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri, Nuri Asan Tesisleri’nde basın açıklaması yaparak, basketbol ve diğer branşlar hakkındaki gelecek sezon hedeflerini kamuoyuyla paylaştı.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’la birlikte hem basketbol hem futbol branşında Süper Lig düzeyinde takımı bulunan 4 kulüpten biri olduklarına dikkat çeken Samsunspor Kulübü Başkanvekili Arzu Uslu, şunları söyledi:

”Futbol ve basketbol takımımız bu yıl Süper Lig’de mücadele edecek. Kulüp olarak basketbolun yanı sıra masa tenisi, boks ve judoda profesyonel olarak mücadele ediyoruz. Bu yıl her zamankinden daha fazla maddi ve manevi desteğe ihtiyacımız var. Basketbol takımımızın Süper Lig’de kalıcı olması için bütçemiz çerçevesinde bir takım kuracağız. Ana sponsorluk, forma sponsorluğu ve reklam gibi konularda basketbol ve Samsun sevdalılarının desteklerini ihtiyacımız var. Bu yıl basketbol takımına 5 yabancı sporcu transferi yapacağız. Güçlü ve karakterli bir takım kurmak istiyoruz. Akademimizde de 20 branşta sporcu yetiştirmek için çalışmalara başladık. Yarından itibaren voleybol branşında sporcu yetiştireceğiz.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir