Shane Larkin: Erdem Can Kendini Kanıtladı

Basketbol Süper Ligi‘nin son şampiyonu Anadolu Efes‘in yıldız oyuncusu Shane Larkin önemli açıklamalarda bulundu.

Larkin, Bein Sports’a verdiği röportajda koçluğa getirilen Erdem Can’la ilgili konuştu.

Shane Larkin, şunları söyledi:

”Son beş yılda burada çok fazla başarı elde ettiğimizi düşünüyorum. Kulüp için yapabildiklerine, bizim oynamamıza ve bir nevi büyümemize izin vermesine saygı duymaktan başka bir şey yapamam. Ancak yeni bir maceraya atılmaya ve son birkaç yıldır zor dönemlerden geçen Panathinaikos‘a gitmeye karar verdi. Ona yeni yolculuğunda bol şans diliyorum.”

”Yeni koçumuz ise benim buradaki ilk yıllarımda Fenerbahçe’deydi. Sonra ABD’ye gitti ve en iyi arkadaşlarımdan bazılarıyla çalıştı. Orada koçluk yaptı ve şimdi döndü. Türk Telekom’da harika bir sezon geçirdi ve bence kendini kanıtladı. Bana göre bu fırsatı kesinlikle hak ediyor. Onunla konuştum ve gerçekten çok pozitif görünüyordu. Buraya gelip yapabilecekleri hakkında oldukça inançlı ve heyecanlıydı. Kendini adamış görünüyordu.”

”Ergin Ataman’ın bu kulübe ve kariyerime kattıklarına derin bir saygı duyuyorum. Koçumuz kim olursa olsun takımım için her zaman savaşmayı istiyorum. Standartlar hiçbir zaman değişmez. Koç, başkanın şampiyonluğu istediğini biliyor. Ben ve bu takımdaki herkes burada olduğu müddetçe koç kim olursa olsun hedefimiz aynı olacak. Erdem Can’la çalışma fırsatı bulduğum için gerçekten heyecanlıyım ve neler olacağını hep beraber göreceğiz.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir