Tarık Biberovic: Taraftarsız Oynamak Çok Garipti!

Fenerbahçe Beko‘nun evinde OGM Ormanspor‘u 105-72’yle geçtiği karşılaşmada ilk lig maçına çıkan genç oyuncu Tarık Biberovic ve şube sorumlusu Sertaç Komsuoğlu açıklamalarda bulundu.

Sezona galibiyetle başlamanın çok güzel olduğunu vurgulayan Biberovic, “Sezona galibiyetle başlamak çok güzel ama inşallah buna adımlar ekleyerek devam ederiz. Taraftarsız oynamak çok garipti çünkü Fenerbahçe taraftarları Avrupa’nın hatta dünyanın en iyi taraftarı. Biz yine de odaklanarak en iyi maçımızı oynamalıyız. Ancak tabi ki taraftarlarımızla her şey her zaman çok daha güzel.” ifadelerini kullandı.

Maçta 17 dakika süre alan Biberovic, 10 sayı-2 asist-2 ribauntla oynamıştı.

Şube Sorumlusu Sertaç Komsuoğlu ise maçtan sonra yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum. Tüm takımlara sağlıklı, sakatlıklardan ve koronadan uzak bir sezon diliyorum. Zor bir sezon inşallah bütün takımlar el ele bu sezonu başarıyla tamamlayacağız. Bu nedenle önceliği hep sağlık koşullarına veriyorum. İnşallah en kısa sürede seyircili oynanabilecek bir lige devam ederiz.

Fenerbahçe Türkiye ve Euroleague’i domine eden takımlardan biridir. Hedefi her zaman aynıdır, şampiyonluktur. Bu seneye de çok iddialı başladık. Yeni bir kadromuz var. Yeni bir hocamız var. İnşallah sezonu 3 kulvarda da şampiyon olarak tamamlayacağız. Buna inancımız tam. Takım zaten sinyalleri de veriyor.

İnşallah iyi bir sezon yaşarız. Siz de fark ediyorsunuz, seyircisiz bu işin rengi yok. İnşallah en kısa sürede seyircimize kavuşuruz. Bu sporun en güzel tarafı görsel şölene de start vermiş oluruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir