Will Clyburn’den Ergin Ataman’a Cevap

Anadolu Efes‘ten ayrıldıktan sonra Will Clyburn hakkında söylediği sözler gündem yaratan Ergin Ataman‘a yıldız oyuncudan cevap geldi.

Geçtiğimiz günlerde beIN Sports’a konuşan Ergin Ataman, ”2 büyük yıldızı saha içi ve saha dışında kontrol etmek, 3 yıldıza göre daha kolay. 3 yıldızın sahada aynı anda hareket edebilmesi çok kolay değil. Anadolu Efes‘in en büyük özelliği, takım içerisinde büyük bir takımdaşlık duygusu olmasıydı. Mevcut gruba Will Clyburn gibi dominant bir oyuncunun gelmesi, bu konuda biraz sarsılmamıza neden oldu. Bu durum saha içini de etkiledi, bir anda sürekli top kullanmak isteyen 3 yıldızımız oldu. Bu konularda sıkıntı çektik, eğer sezona Clyburn, Larkin ve Micic üçlüsüyle başlamış olsaydık belki daha farklı olabilirdi.” demişti.

Clyburn, Ataman’ın bu sözlerin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, “Bu çılgınca” ifadelerini kullandı.

Yıldız oyuncunun, sezon içerisinde yine sosyal medya hesabından, ”Aile kavga ettiğinde kimse kazanamaz!” şeklinde bir paylaşım yapması tartışmaları da beraberinde getirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir