Ahmet Nur Çebi: Bunlar Bizim İçin Gurur Kaynağı

Basketbol Süper Ligi playoff yarı final serisinde Anadolu Efes‘e kaybeden Beşiktaş‘ta başkan Ahmet Nur Çebi geleceğe yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin açıklamaları şöyle:

”Umarım bu sene yürüttüğümüz proje diğer kulüpler tarafından da görülür ve sempatiyle karşılanır. Takımın başarısı ortada, bana göre çok başarılı oldular. Bir sonraki sene çocukların çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Bu iş sabır işidir, bekleme işidir. Sporda yarışmacı kulüplerden bazıları çok çabuk sonuca gidip kupaları kaldırmayı tercih ediyor olabilir. Biz Beşiktaş olarak daha farklı bir formül izledik.”

”Çocuklarımızı Bandırma’dan aldık buraya getirdik. Onlar bize hem değer verdiler hem de değer kattılar. Her birinin değerinin bugün çok arttığını biliyoruz. Hepsine çok talep var, isteyenler var. Bunlar bizim için gurur kaynağı. Türk sporundaki bu olayın sadece basketbolda değil, diğer sporlarda da bu şekilde olması lazım. Birkaç tane kaliteli, kreatif olarak başarılı sporcuların yanına bizim çocuklarımız oynamalı. Bu her branş için böyle. Başka türlü bu işin altından ne maddi olarak kalkabilir ne de ülkemiz sportif anlamda ayağa kalkabilir.”

”Ahmet Kandemir devam edecek. Daha projemiz bitmedi, bitene kadar devam.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir