Dimitris Itoudis: Çok Heyecanlı ve İnanılmaz Hırslıyım

Ülkemizi Euroleague‘de temsil eden Basketbol Süper Ligi‘nin son şampiyonu Fenerbahçe Beko‘da koç Dimitris Itoudis açıklamalarda bulundu.

Itoudis, yeni sezon öncesi şu mesajları verdi:

”Kimyayı oluşturmamız gerekiyor ki bu çok kolay bir şey değil. Kulübün tarihine inanılmaz katkıda bulunan ve ışıltısını sağlayan çok önemli isimler gitti. Hem istekli hem genç oyuncu motivasyonuyla hem de 30 milyon taraftarın önünde çok büyük bir mücadele verdiklerini fark edecek oyunculardan oluşuyor takımımız.”

”Çok büyük sözler vermek istemiyorum. En büyük vermek istediğim söz, bize güvenen ve yanımızda olan taraftarlara onları gururlandırmak için her şeyi yapacağımız. Sadece iyi günlerde değil, kötü günlerde de onların sevgisini ve güvenini hak etmemiz gerekiyor. O yüzden de çok çalışmamız gerekiyor. Gerçek bir takım olmak için çok çalışmak gerekiyor.”

”Hep yeni bir başlangıçtan, yeni bir kültür oluşumundan bahsediyorum. Lütfen bunu yanlış anlamayın. Kesinlikle kulübün tarihine ve başarılarına saygısızlığım yok. İnanılmaz şeyler başarmış bir kulüp Fenerbahçe Spor Kulübü. Sadece yeni bir dönem olduğu için hep bu sözü ediyorum. O yüzden çok büyük motivasyonum var. Çok heyecanlı ve inanılmaz hırslıyım. Bunları yapmak için tankım sonuna kadar dolu.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir