Dimitris Itoudis: Fenerbahçe Bir Spor Kulübü Her Branşta Var

Basketbol Süper Ligi‘nin 5. haftasında evinde konuk ettiği Pınar Karşıyaka‘yı 100-88 mağlup eden Fenerbahçe Beko‘da koç Dimitris Itoudis açıklamalarda bulundu.

Itoudis, maçtan sonra şunları söyledi:

”Maçtan önce söylediğim gibi Karşıyaka savaşçı bir takım, saha içinde böyle bir mücadele bekliyorduk. Mücadele etmemiz, savaşmamız gereken bir maçtı. Böyle de oldu.”

”İlk yarıda özellikle savunma anlamında çok zayıf kaldık. Ancak ikinci yarıda bunu değiştirdik. Üzerine inşa etmeye devam ediyoruz. Takımın felsefesini ve kimyasını geliştirmeye çalışıyoruz. Neler işler, neler işlemez bunu ilerleyen haftalarda daha net göreceğiz. Ama bugün gerçekten iyi iş çıkardık.”

”Açıkçası bunu konuşmam gerekiyor. Henüz ne zaman oynayacağımızı bilmiyoruz. Onları bir görmek lazım. Fenerbahçe ve milli takım için ne iyi, planlama yapacağız.”

”Bu taraftar gelsin bizi izlesin diye bu işi yapıyoruz. Fenerbahçe taraftarı Avrupa’nın neresinde olursa olsun bizi destekliyor, bu bizim için çok değerli. Burası bizim evimiz. Fenerbahçe bir spor kulübü, sadece basketbolda değil, futbolda, voleybolda, her branşta var. Her şeyi taraftarımız için yapıyoruz.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir