Dimitris Itoudis: Seçimden Önce Bize Destek Olmalarını Diliyorum

Basketbol Süper Ligi‘nde normal sezonun son maçında evinde konuk ettiği Frutti Extra Bursaspor‘u 84-82 mağlup eden Fenerbahçe Beko‘da koç Dimitris Itoudis açıklamalarda bulundu.

Itoudis, maçtan sonra şunları söyledi:

”Takımımı tebrik ediyorum. Ciddi ve ritmi son derece iyi olan, üst üste 90 sayı ve üstü galibiyet alan bir takıma karşı oynadık. Biraz sağlık sorunlarıyla mücadele ettik, hasta oyuncularımız vardı. O yüzden farklı bir takımla hazırlanmak zorunda kaldık. Ama çift haneli sayılarda öndeydik. Yaklaşık 3 kere +10 oldu. Serbest atışlarda iyi değildik. Evimizde olduğumuz bir maçta %75 üzerinde olmalı. Onu da toparladık, maçın sonunda ribauntları almayı başardık, savunmamızı düzgün yaptık ve maçı kazanabildik.”

”Şimdi playoff hazırlık dönemi. Umuyorum idmanları herkesle yapabiliriz. Herkes sağlıklı olur. Tofaş ilk 2 maçta oynadığımıza göre çok farklı bir takım. Şimdi onun analizini ve hazırlığını yapmamız gerekiyor. İlk maçta burada taraftarı bekliyoruz. Biliyorum Pazar günü çok önemli bir gün. Önemli bir seçim var. Seçimden önce gelip bize destek olmalarını diliyorum.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir