Dimitris Itoudis: Tırmanmamız Gereken Bir Dağ Var

Basketbol Süper Ligi‘nin ilk haftasında evinde konuk ettiği Bahçeşehir Koleji‘ni 78-72 mağlup eden Fenerbahçe Beko‘da koç Dimitris Itoudis açıklamalarda bulundu.

Itoudis, maçtan sonra şunları söyledi:

“Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum hem buraya geldikleri hem de televizyondan destek verdikleri için. İnşallah diğer maçlarda artarak gelmeye devam ederler.”

”Takımı tebrik ediyorum. Beklediğimiz gibi zor bir maç oldu. Zaten hayatta hiçbir şey kimseye kolay verilmez. Basketbolda da aynı şekilde. Biraz yavaş başladık ve bu yüzden Bahçeşehir Koleji bizi cezalandırdı. Yarıda bazı şeyleri değiştirmemiz gerektiğini konuştuk. Üçüncü çeyrekte iyi dönüş yaptık. Üçüncü çeyrekte sadece 8 sayı üretebildiler.”

”7 oyuncuyla oynayabildik. Dar bir rotasyonla. Çok kaliteli bir takıma karşı oynadık. Oyuncularımı tekrar tebrik ediyorum. Taraftarlarımıza şunu söylemek istiyorum, bu bir süreç ve biz iyi olana kadar sürekli mücadele edeceğiz. İnşa etmemiz gereken bir şey var, tırmanmamız gereken bir dağ var. Her şeyimizle o dağa tırmanmak için elimizden geleni yapacağız. Sabırla beklemelerini rica ediyorum. Oyuncularım çok istekli. Bu şekilde sezona devam edeceğiz.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir