Fenerbahçe Beko Yerli Rotasyonunda Değişime Gidiyor

Euroleague‘de sezonu çeyrek final yaparak tamamlayan Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Fenerbahçe Beko‘da yerli rotasyonunda önemli değişimlerin olması bekleniyor.

Dimitris Itoudis yönetimindeki Fenerbahçe Beko, sezonun bitimiyle birlikte yerli oyuncu rotasyonunda değişim yapmaya hazırlanıyor.

– Sertaç Şanlı liste başı

Fenerbahçe’nin hedefindeki en önemli ismin Barcelona forması giyen milli oyuncu Sertaç Şanlı olduğu belirtildi. Şu an için transferdeki tek engelin taraflar arasındaki ücret pazarlığı olduğu iddia ediliyor. Ancak bunun çok da büyük bir pürüz olmadığı gelen bilgiler arasında.

– Onuralp Bitim yakın

Transfer pazarının gözdeleri arasında yer alan ve Anadolu Efes’in de istediği Onuralp Bitim konusunda Fenerbahçe’nin büyük aşama kaydettiği ifade edildi. Bitim’in olası transferde tercihini Anadolu Efes’ten değil Fenerbahçe’den yana kullanacağı belirtiliyor.

– Berk Uğurlu yuvaya dönebilir

Sarı-lacivertli ekip, eski oyuncusu Berk Uğurlu için transfer girişiminde bulunacak. Tofaş’ta iyi bir sezon geçiren Berk’le ilgili somut adımların atılması bekleniyor.

– Metecan Birsen kalıcı

Teknik ekibin Metecan Birsen’den memnun olduğu ve kalması yönünde rapor verdiği belirtilirken, İsmet Akpınar ve Samet Geyik’le sezonun bitiminde yolların ayrılmasının yüksek ihtimal olduğu ifade edildi.

About The Author

7 thoughts on “Fenerbahçe Beko Yerli Rotasyonunda Değişime Gidiyor

  1. İsmet cok iyi oyuncu aslinda ama sure verilmedi.Bence kalmasi gerekir mahmutogludan darki yok bence

  2. Bu Berk uğurlu bir ise yaramaz,hiç bir zaman FB bekonun oyuncusu olamaz.sertac şanlı da nokta transfer olur.ama takımda gidecek oyuncu bayağı fazla,devin booker,biberovic,İsmet akpınar,Samet geyik ve antetokoumpo .

  3. Bence ilk gitmesi gerekenler “ruhsuz kaptan” Melih, itoudis, Calathes,Antetekoumpo olmalı..

  4. Yerli oyuncu kıtlığından Türkiye liginde başarısız olduk.
    İsmet . Şeyhmuz . Tarık.. Samet . Gitmeli…
    Melih Fenerbahçe kaptanı. Fenerbahçe kaptanına saygı gösterilmeli. Yunan hegemonya var.
    Calathes booker bjelica antetokoumpo jekiri itoudis gitmeli. Melihe saygı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir