Aleksandar Djordjevic: Mücadeleci Kimlikten Çok Memnunum

Son dönemlerin en formda takımları arasında yer alan Fenerbahçe Beko‘da koç Aleksandar Djordjevic ortaya konanan performanstan ve kimlikten memnun olduğunu söyledi.

Euroleague’de son 10 maçta 9 galibiyet alarak playoff potasına giren Fenerbahçe, hem BSL’de hem de kupada pes etmeyen yapısı ve savaşçı kimliğiyle taraflı tarafsız herkesin takdirini topluyor.

Djordjevic, son haftalarda takımının kaybetmeyi sevmeyen bir yapıda olduğun vurgularken, şunları söyledi:

”Bu sezon takım olarak ortaya koyduğumuz ve geliştirdiğimiz mücadeleci kimlikten çok memnunum. Kaybetmeyi sevmiyor ve kazanmayı istiyoruz ve sanırım bunlardan ilki, özellikle böyle anlarda ağır basıyor. Kaybetmeyi sevmiyoruz ve bu nedenle de bu ruha sahibiz. Herkesin bildiği gibi sakatlıklar ve kovid vakaları nedeniyle birçok oyuncumuzdan yoksunuz. Bunlar elbette oyuncularımın enerjisini etkiliyor. En büyük dileğim bunun son bulması ve bütün oyuncularımın sağlıklarına kavuşması. Enerjimizi yüksek tutmalıyız ve takım olarak yarattığımız bu karakter de bize bunu yapabilmemiz için yardım ediyor. Elbette koç olarak sadece son çeyrekleri değil, diğer çeyrekleri de iyi oynamamızı isterim.”

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir