Beşiktaş’ta Burak Bıyıktay’a Ayıp Etmeden Devam Edilmeli

Sezonun izlemesi en keyifli takımlarının başında hiç şüphesiz Beşiktaş Icrypex geliyor.

Siyah-beyazlılar, genç oyunculardan oluşan kadrosuyla taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazanmış durumda. Özellikle genç oyuncuların performansı takdiri ve alkışı sonuna kadar hak ediyor.

– Burak Bıyıktay’a ayıp ediliyor

Burak Bıyıktay’ın ayrıldığı günden bu yana Beşiktaş’ta maalesef yöneticisinden koçuna, koçundan oyuncusuna kadar açıklama yapan herkesin eskiye bir gönderme yapması açıkçası çok hoş bir görüntü oluşturmuyor.

Bıyıktay’ın koçluğunu beğenmemek ve eleştirmek başka bir şey. Bu, Beşiktaş’ın maaşlı profesyonellerinin değil, taraftarın, gazetecilerin, yazarların ve yorumcuların işidir.

Kaldı ki, Bıyıktay iyi Beşiktaşlıdır, bunu da herkes bilir. En zor zamanlarda ‘gel’ dediklerinde gitmiş ve Beşiktaş’a hizmet etmiştir. Yarın bir gün yine zor zamanlar kapıya dayandığında (hiç sorgusuz sualsiz) ilk koşacak kişinin de Burak Bıyıktay olduğunu biliyoruz.

– Buna bir son verilmeli

Burak Hoca, o günden beri ağzını açıp tek kelime etmiyor, susuyor. Bunu da Beşiktaş’a olan sevdasından yaptığını biliyoruz. Başkası olsa, bu kadar gönderme sonrası dayanamaz ve kulübü zora sokacak konuşmaların içine girerdi.

Beşiktaş’taki bazı kişiler, koçluğunu beğenirsiniz beğenmezsiniz o başka bir şey, böyle bir değerine artık söz söylemekten geri durmalıdır.

– Sempati antipatiye dönüşür

Sempati ve antipati arasında ince bir çizgi vardır. İşler iyi giderken ve özellikle de kazanırken yaptığınız bazı açıklamalar pek göze batmaz. Ancak işler kötü gittiğinde ve kaybederken, eski defterler bir anda açılır, rüzgar da terse döner.

Kemal Erdem
[email protected]

About The Author

One thought on “Beşiktaş’ta Burak Bıyıktay’a Ayıp Etmeden Devam Edilmeli

  1. Sizi tebrik ediyorum bu kadar sade net anlatılır koça yapılanı biz gayet iyi biliyoruz kimierin yaptığını ve yaptırdığını da. Koç Burak Beşiktaş lıdır öyle de kalacak ama bu komplo yu kuranları yarın kimse adını bile unutacak biz onları biliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir